Inclusief saus. Keuze uit sla, komkommer, ui en tomaat.
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipburger
Inclusief saus. Keuze uit sla, komkommer, ui en tomaat.
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje hamburger
Inclusief saus. Keuze uit sla, komkommer, ui en tomaat.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje döner
Met sla, komkommer, ui en tomaat
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smashburger
Smashburger
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza
Turkse pizza
Met sla, komkommer, ui en tomaat
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza vegetarisch
Met sla, komkommer, ui en tomaat
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kaas
Met sla, komkommer, ui en tomaat
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza döner
Met sla, komkommer, ui en tomaat
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Kapsalon medium
Met patat, gesmolten kaas, komkommer, ui en tomaat
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon groot
Met patat, gesmolten kaas, komkommer, ui en tomaat
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon klein
Met patat, gesmolten kaas, komkommer, ui en tomaat
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Italiaanse pizza's 32cm
Pizza kip
Tomaat, kaas, paprika, kip en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kebab
Tomaat, kaas, paprika, kebab en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetarisch
Tomaat, kaas, champignons, paprika, uien, Spaanse peper, olijven en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro stagioni
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro formaggi
Tomaat en vier soorten kaas
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Marathon speciaal
Tomaat, kaas, paprika, champignons, kip, Spaanse peper, olijven en oregano
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hawaï
Tomaat, kaas, ananas, ham en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pepperoni
Tomaat, kaas, pepperoni sucuk en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomaat, kaas, salami en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Tomaat, kaas, tonijn, ui en oregano
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomaat, kaas en oregano
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza mozzarella
Een heerlijke pizza met mozzarella kaas en tomaten
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomaat, kaas, champignons en oregano
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner
Dürüm vegetarisch
Met kaas
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita's
Pita Hawaï
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita gezond
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita salami
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita kaas
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita döner
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Gezinszak
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loaded Fries
Knapperige goudbruine friet, rijkelijk belegd met malse, gekruide stukjes kipfilet en overgoten met een romige, smeuïge kaassaus. Afgetopt met frisse lente-ui en een vleugje kruiden voor extra smaak en balans. Een perfecte combinatie van crunchy, hartig en romig – ideaal als stevige snack of comfortfood om van te genieten.
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hollandse frites
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Katjang
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Joppiesaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Truffel mayo
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy mayo
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
American Frietsaus
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Speciaal
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Kipcorn
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipcorn
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
Zes stuks
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings
3 Hotwings
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken tenders
3 Chicken tenders
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kalfskroket
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kalfskroket
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassouffle
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kaassoufflé
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje frikandel
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rundvleeskroket
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje rundvleeskroket
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Los pitabroodje
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zacht wit broodje
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Los dönerbroodje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
AA Drink 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel 250ml
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ayran
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw 500ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Peach 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Green 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Green Zero Sugar 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aquarius Lemon 330ml
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aquarius Red Peach 330ml
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aquarius Orange 330ml
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Lemon No Sugar 330 ml
Frisdrank met citroensap, met zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,06/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Coca-Cola Light 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 438/465ml
B&J StrawbCheesCake CL1-TE180EB 465ml 8X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (9%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint met cheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free Grazing' zuivelprogramma van 'Caring Dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeien chunks en beste havermoutkoekjes swirl. So grab a spoon and start diggin'! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Sundae Dulce De-l 427ml 8x
Roomijs met gezouten karamel (1%) met stukken karamel (8,5%) en karamelsaus (8%), bedekt met slagroomijs met chocoladesmaak en karamelsaus (6%) en stukken magere cacao (3%) met zeezout. Ben & Jerry's Dulce De-lish Sundae IJs is heerlijk gezouten karamelijs met karamelstukjes en - swirls en een topping van chocoslagroomijs met choco chunks. Karamelgenot bij elke hap! Zin in een ijscoupe, maar niet alle juiste ingrediënten? Ben & Jerry's schiet te hulp! IJscoupes hebben alle chunks en swirls van een klassieke Ben & Jerry's ijssmaak, plus een zachte topping van slagroomijs en - je raadt het al - nog meer chunks en swirls bovenop. Ben & Jerry's Dulce De-lish Sundae IJs brengt de decadentie van ijs naar een geheel nieuw niveau, de ultieme karamelverwennerij. Als je droomt van karamelswirls en chocochunks, dan is deze ijscoupe een must — en waarschijnlijk je volgende favoriet! En Dulce De-lish Sundae heeft nog iets spannenders onder het deksel: het is gemaakt met traceerbare Tony's Open Chain-cacao, wat meer rechtvaardigheid betekent voor cacaoboeren. Ben & Jerry's maakt het best mogelijke dessert op de beste manier. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal! Al sinds de oprichting zet Ben & Jerry's zich in voor een duurzame samenleving waarin iedereen de kans krijgt om mee te doen. Zo zijn al hun ingrediënten Fairtrade en komen de brownies voor het ijs van sociale bakkerij Greyston Bakery, die mensen -ongeacht hun arbeidsverleden- een tweede kans geeft. Ook staan zij wereldwijd op de bres voor het homohuwelijk én het ijsmerk runt de Ice Academy, een startup school waar nieuwkomers hun onderneming verder ontwikkelen en werkervaring opdoen. (H)eerlijk is eerlijk! IJs maken is dus niet het enige wat ze doen en samen met hun partners proberen zij impact te maken op de gehele keten en de maatschappij. Van het mixen van Fairtrade chunks & swirls tot het gebruiken van weidemelk. Het is een fairrukkelijke reis naar een ijstastische wereld! Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Choco-lotta Cheesecake Sundae IJs.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J CaramelChewChew CL1-TE180EB 465ml 8X
Karamelroomijs met karamel (2,5%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (9%). Over het product:Ontdek het Ben & Jerry's Caramel Chew Chew IJs. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen.Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J ChocFudgeBrownie CL1-TE180EB 465ml8X
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (12%). Over Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs:Het Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs is fairrukkelijk chocoladeroomijs met grote chocolate fudge brownie chunks: (h)eerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe. Deze pint ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Dig in en enjoy! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Topped Salted Caramel Brownie of de vegan variant met zuivelvrij chocoladeijs en Chocolate Fudge Brownie Chunks.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Chocolatey Love-A-Fair 465ml
Roomijs met chocoladesmaak met gezouten karamel swirls, karamel stukjes en zeezout chocolatey chunks
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J Cookie Dough CL1-TE X180EB 465ml 8X
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (16%) en stukken cacaofantasie (1,5%). Over Ben & Jerry's Cookie Dough IJs:Ben & Jerry's all-time favorite Cookie Dough IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint romig vanille-ijs met stukken chocolate chip koekjesdeeg en gevuld met de lekkerste en beste chunks. So grab a spoon and start diggin'! Dit ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal!Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.